UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 7061699
nr 706 1699
Fickur
silver, London, 1800-tal
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:08:18
1/8 17:44:12
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver